Klub KYOKUSHIN Karate Nowa Dęba
39-460 Nowa Dęba ul. Jana Pawła II 4

Aktualności

Międzynarodowy Turniej Carpatha Cup - Rzeszów 28 maja 2023 2023-05-29

W niedzielę 28 maja nasi zawodnicy brali udział w Międzynarodowy Turnieju Carpathia Cup w którym uczestniczyło prawie 700 zawodników z 8 krajów. Wszyscy zawodnicy zdobyli miejsca na podium.
Na 2 miejscu uplasowała się Zuzanna Jajko wygrywając dwie walki z reprezentantkami Litwy. Natomiast 3 miejsce zajęli Abigail Rozmus, Maja Daniek i Kacper Jarecki.
Rolę sędziego na zawodach pełnił shihan Ryszard Kiper.

Turniej "Pierwszy krok" - Jasło 20 maja 2023 2023-05-29

W sobotę 20 maja w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się Turniej Karate Kyokushin "Pierwszy Start" dla dzieci i młodzieży od 6 - 12 lat. Turniej był skierowany do zawodników, którzy stawiali pierwsze kroki w walce kumite. Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba reprezentowało 10 osób.

3. Michał Gębala

Sędzią głównym zawodów był shihan Ryszard Kiper, natomiast sędzią na macie byli sensei Mariusz Piłat i sensei Aleksander Rębisz.

Ogólnopolski Turniej Karate "GLASS CUP" - 13 maja 2023 2023-05-24

W sobotę 13 maja zawodnicy Klubu Kyokushin Karate Nowa Dęba brali udział w Turnieju Karate "Glass Cup", który odbył się w Krośnie.

Mistrzostwa Podkarpacia - Dębica 25.03.2023 2023-03-26

W ostatnią sobotę w Dębicy odbyły się 25 Mistrzostwa Podkarpacia Karate. Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba reprezentowało 5 zawodników. Najlepiej zaprezentowała się Maja Daniek wygrywając 3 walki i zajmując 1 miejsce. Na 3 miejscu natomiast uplasowała się Natalia Bujak.

Turniej w Dzikowcu - 05.03.2023 2023-03-06

05.03.2023r w Dzikowcu rozegrany został Turniej Karate dla dzieci, kadetów i młodzików który był zarazem kwalifikacjami do Mistrzostw Podkarpacia które odbędą się w kwietniu w Dębicy.

W turnieju wystartowało 118 zawodników z Tarnobrzega, Nowej Dęby, Przyszowa, Alfredówki, Klatek, Jadachów, Huty Komorowskiej, Majdanu Królewskiego, Dzikowca , Lipnicy i Kupna a swoje pociechy oglądała ponad 250 widownia. Zawody rozgrywane były w trzech konkurencjach i choć miejsc na podium było więcej na wyróżnienie zasłużyli :
Kichon - Kacper Styga i Aurelia Trela
Kata - Emilia Jachyra
Kumite - Maja Daniek i Jan Hędrzak

Zawody sędziowali instruktorzy posiadający stopnie mistrzowskie czarny pas - Dawid Kiper 3 Dan, Sylwester Cybulski 3 Dan, Ewelina Motyka 2 Dan, Paweł Nowak 1 Dan, Jacek Pelczarski 1 Dan, Michał Cybulski 1 Dan , Aleksander Rębisz 1 Dan - Sędzią Głównym był Ryszard Kiper 6 Dan a organizatorem zawodów Mariusz Piłat 2 Dan.